نتایج جستجو برای عبارت :

احمدرضا

دانلود آهنگ جدید احمدرضا شهدادی به نام چی دار تو
متن آهنگ جدید چی دار تو - احمدرضا شهدادی
Скачать новую песнюAhmadreza Shahdadi Chi Dari To
Текст песни Chi Dari To Ahmadreza Shahdadi
رژ لب قرمز رو لبانه دلبریات تو چشاته سنجاق گلدار رو موتКрасная помада на пятнах вашего бреда в ваших глазах
چی داری که دل منو برده آخه حالو هواتЧто ты хочешь, чтобы мое сердце делало сейчас
  موهاتو که وا میکنی میریزه روی شونه هات

ادامه مطلب
درسی از احمدرضا فلسفی شرکت‌کننده برنامه عصر جدید.
این روزها عصر جدید یکی از برنامه‌های پرطرفدار صداوسیماست. افرادی با استعداد‌های گوناگون از سراسر ایران به این برنامه دعوت شدند و کارهایی انجام میدن که شاید برای من و شما غیرقابل‌باور باشه.
ادامه مطلب

تا پاییز صبر می‌کنم
اگر نیامد
خودکشی خواهم کرد
در انتظارش هستم
این جهان افسرده را
باید
با کسی تقسیم کنم
...
دیگر نمی‌گویم
اگر نیامد خودکشی خواهم کرد
هرکه از کنارم عبور می‌کند
می‌گوید: شما چقدر
به ابر
به باران
به سکوت
به نیستی شباهت دارید
من آرام، تنها و منزوی
در آستانه‌ی بهار ایستاده‌ام
پس از آن که برای آخرین بار
خودم را در آینه نگاه کردم
با کفش‌های کهنه
تنها
پا به بهار گذاشتم.

- احمدرضا احمدی

آیا ما سزاوار بودیم
ت
دانلود آهنگ جدید احمدرضا آوار به نام هانا
Текст песни Hana Ahmad Reza Avar
یه دختر دارم گیسو کمنده تا میبینه منو یه ریز میخندهУ меня есть девушка, которая носит парик, пока она не увидит, что я немного смеюсь
من برات صخره میشم استاده و محکمЯ буду для тебя камнем, мастером и сильным человеком
شورو حال منی راحت و خاطر جمع باش که مثل کوهم

ادامه مطلب
داشتم راه می‌رفتم، بارون هم شدت گرفته بود، گوشیم داشت زنگ می‌خورد، تا خواستم جواب بدم از پشت صدای جیغ شنیدم. برگشتم سمت ماشین و دیدم که خانومه رو زمین افتاده و پسر و دخترش دارن بلندش می‌کنن که بذارنش تو ماشین. از بینی‌ش خون می‌اومد. ماشین راه افتاد. عصای خانومه رو زمین جا مونده بود.
نزدیکای هفت و نیم هشت شب، خورشید غروب کرده بود. دو سال پیش. مطمئنم زمستون بود. یادم نیست چرا تو شهر بودم، واسم مهم هم نیست چرا. ظهر اون روز بارون باریده بود، حتی ش
ﺍﺯ ﺗﻮ ﺒﺮﺘ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ
ﻪ ﺷﺐ ﺭﺍ ﺭﻭﺷﻦ ﻨﻢ
ﺗﺎ ﻠﻪﻫﺎ ﻭ ﺗﻮ ﺭﺍ ﻢ ﻧﻨﻢ
ﺒﺮﺖ ﺭﺍ ﻪ ﺍﻓﺮﻭﺧﺘﻢ، ﺁﻏﺎﺯ ﺮ ﺑﻮﺩ
ﻔﺘﻢ ﺩﺳﺘﺎﻥﺍﺕ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻣﻦ ﺑﺴﺎﺭ
ﻪ ﺯﻣﺎﻥ ﻬﻨﻪ ﺷﻮﺩ
ﻭ ﺑﺎﺴﺘﺪ
ﺩﺳﺘﺎﻥﺍﺕ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻣﻦ ﺳﺮﺩ
ﺯﻣﺎﻥ ﻬﻨﻪ ﺷﺪ ﻭ ﻣُﺮﺩ
احمدرضا احمدی

تا پاییز صبر می‌کنم
اگر نیامد
خودکشی خواهم کرد
در انتظارش هستم
این جهان افسرده را
باید
با کسی تقسیم کنم
...
دیگر نمی‌گویم
اگر نیامد خودکشی خواهم کرد
هرکه از کنارم عبور می‌کند
می‌گوید: شما چقدر
به ابر
به باران
به سکوت
به نیستی شباهت دارید
من آرام، تنها و منزوی
در آستانه‌ی بهار ایستاده‌ام
پس از آن که برای آخرین بار
خودم را در آینه نگاه کردم
با کفش‌های کهنه
تنها
پا به بهار گذاشتم.

- احمدرضا احمدی

آیا ما سزاوار بودیم
ت
به نام خدا 

نام:سید احمدرضا 

نام خانوادگی : بارون زاده موردراز

(سادات امام زاده مختار و از نوادگان امام سجاد)

تحصیلات : در حال تحصیل در مقطع لیسانس

رشته:معماری 

مکان: ایران .کهگیلویه‌و‌بویراحمد .یاسوج .روستاری موردراز علیا

# نماهنگ_ایستادگیبا افتخار سردار دل ها #شهید_قاسم_سلیمانیشاعر و خواننده:مهدی درانیآهنگساز: ایمان پرگرگروه فیلم برداری: خلیل همتایی،سجاد هنرمند،مرضیه آماینویسنده و کار گردان: مهدی درانیتدوین: حسین دارباز✔️مدیر تولید: احمدرضا رضا نیاکاری از قرار گاه فرهنگی هنری سپاه ناحیه داراب
به نام خدا
سلام خدمت تمامی دستان احمدرضا هستم با عرض پوزش من دیگر در این وبلاگ به احتمال 70% فعالیت نمیکنم و به زودی وبسایت خودم رو راه اندازی میکنم میخواستم از دوستان درخواست کنم اگر کسی میخواد در روز های آینده ما رو در توسعه سایت همکاری کند به شماره زیر تماس بگیرد.
09225496976

بنال ای دل نوا دارد رقیه/به هر دردی دوا دارد رقیهمرض او را ز پا انداخت ،امّا/مریضان را شفا دارد رقیهالسلام علیک یا رقیه
مراسم روضه حضرت رقیه(س) 
با نوای کربلاییانسیدمصطفی موسوی نژاداحمدرضا نامجومجتبی نادری زادهجمعه و شنبه از ساعت 19:30مجمع عاشقان ثامن الائمهمبلغ مجلس اهلبیت باشیم
دومین جشنواره کاچی روستای فمی در دیماه سالجاری برگزار می شود
جلسه برنامه ریزی دومین جشنواره کاچی فمی با حضور اصغری ، بخشدار امامزاده ، مسئولان ادارات  فرهنگ و ارشاد اسلامی و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان نطنز ، دهیار و شورای اسلامی روستا در بخشداری امامزاده برگزار گردید.
در این جلسه احمدرضا حسن پور، رییس شورای روستا به عنوان دبیر جشنواره انتخاب گردید.
روابط عمومی بخشداری امامزاده
گروه منجمان مرودشت بار دیگر به درخواست هیات کوه نوردی شهرستان مرودشت کارگاه آموزشی شناخت آسمان برگزار کرد
در این کارگاه مباحث مرتبط با جهت یابی ها یاداوری شد و سپس به بررسی فواصل نجومی و ابعاد جهان و همچنین تکامل کیهان پرداخته شد
مدرس کارگاه : احمدرضا زارعی

دانلود فیلم ایرانی سوء تفاهم
دانلود فیلم سوء تفاهم به کارگردانی احمدرضا معتمدی و تهیه کنندگی جلیل شعبانی در ژانر درام سال 1396 ساخته شده است این فیلم محصول ایران می باشد که بازیگرانی مانند مریلا زارعی، کامبیز دیرباز، هانیه توسلی، پژمان جمشیدی، اکبر عبدی، مهدی فخیم زاده، آرش نوذری در آن نقش آفرینی کرده اند. شما می توانید این فیلم زیبا و دیدنی را از سایت پیشگام مووی دانلود و دریافت نمایید.
کارگردان: احمدرضا معتمدی
موضوع: اجتماعی
محصول: ایران
آقایان : 
       1- ماهان آقاجری - پرهام پناهیده - ماهان حسینی - شهاب نورانی - مبین واحدیاریجان 
      2-پارسا برهمن - مهدی نظری 
3-کیان فروتنی - رادمان وثوقی - احمدرضا لواسانی 
4-ارشیا همت - محمدحسین شیرمحمدی - محمدآرین خرمی - محمدرضا پیروز 
                        آفرین  آفرین  آفرین
آقایان : 
       1- ماهان آقاجری - پرهام پناهیده - ماهان حسینی - شهاب نورانی - مبین واحدیاریجان 
      2-پارسا برهمن - مهدی نظری 
3-کیان فروتنی - رادمان وثوقی - احمدرضا لواسانی - دانیال میرزاپور  
4-ارشیا همت - محمدحسین شیرمحمدی - محمدآرین خرمی - محمدرضا پیروز 
                        آفرین  آفرین  آفرین
نام اثر: انتقام

ژانر: اجتماعی

محصول کشور: ایران

تاریخ انتشار: تابستان 1398

زمان فیلم: 55 : 06  دقیقه

رده بندی سنی: 12+

نویسنده و کارگردان:
علی مطلبی/

بازیگران:
صالح غلامی/
علی مطلبی/
امیرحسین معینی/
سید احمدرضا حسینی/
علی هاشمیان/

تهیه کنندگان:
علی مطلبی/امیرحسین معینی/

«گروه فیلمسازی قدس»
بسم الله الرحمن الرحیم

مخاطب اصلی من فعلا والدین یا مربیان نوجوان دوره دوم یا حدودا 7 تا 14 سال هستند.
والدین ومربیان در این سن همان ها هستند که آنچه نوجوان از آن ها می آموزد مانند نقش بر سنگ است.
منبع اصلی نیز قرآن و روایات اهل بیت و سپس دو کتاب خیرگزینی نوشته استاد احمدرضا اخوت، فاطمه فیاض و مریم ادیب و رشد2 نوشته استاد احمدرضا اخوت می باشد.
بنا به مشورت با استاد اخوت قرار بر این شد ابتدا مسائلی که مبتلا به نوجوان هست استخراج بشه و بعد یکی
مرا نکاوید
مرا بکارید
من اکنون بذری درستکار گشته ام
مرا بر الوارهای نور ببندید
از انگشتانم برای کودکان مداد رنگی بسازید
گوشهایم را بگذارید
تا در میان گلبرگهای صدا پاسداری کنند
چشمانم را گل میخ کنید
و بر هر دیواری
که در انتظار یادگاری کودکی ست بیاویزید
در سینه ام بذر مهر بپاشید
تا کودکان خسته از الفبا
در مرغزارهایم بازی کنند

مرا نکاوید
واژه بودم
زنجیر کلمات گشتم
سخنی نوشتم که دیگران
با آرامش بخوانند
من اکنون بذری درستکار گشته ام
مرا بکار
نام اثر: انتقام

ژانر: اجتماعی

تاریخ انتشار: تابستان 1398

زمان فیلم: 55 : 06  دقیقه

رده بندی سنی: 12+

نویسنده و کارگردان:
علی مطلبی/

بازیگران:
صالح غلامی/
علی مطلبی/
امیرحسین معینی/
سید احمدرضا حسینی/
علی هاشمیان/

تهیه کنندگان:
علی مطلبی/امیرحسین معینی/

«گروه فیلمسازی قدس»
تیم تیز پروازان از خرداد سال 1397 پایه ریزی شد ، هر روز این تیم در دفتر خصوصی خود واقع در اتوبان چمران بن بست شاهد گرد هم می آمدند و به تحقیق و پژوهش در راستای پیشبرد و ارتقای سطح کیفی و کمی شغل نمایندگی بیمه تلاش میکردند ، با فعالیت رسمی و قدرتمند آقایان : مهدی عسگری ، جواد حسن پوران ، احمدرضا افیون زاده و محمدصادق امینی و همچنین سرکار خانم فاطمه مهدیان همگی با مدیریت قدرتمند سرکار خانم اکرم فدایی فرد با کد نمایندگی 0845 موفق شدند همراه با مراسم
به گزارش ایسنا، احمدرضا لاهیجان زاده با  پیش روی این یادداشت که بارش های اخیر باعث شده تا تالاب های استان خوزستان پر آب شوند، گفت: خوشبختانه بارش باران در سال آبی ۹۷ و ۹۸  باعث شده که تالاب شادگان، بامدژ و میانگران ایذه به صورت تمام و صددرصد آبگیری شوند و تالاب هورالعظیم هم بیش از ۹۷ درصد آبگیری شود. مدیرکل هوا زیست استان خوزستان امتداد داد: تو مهر سال ۹۷ نزدیک بوسیله ۲۰ میلیارد مترمکعب فضای خالی پشت سدهای استان خوزستان وجود داشت که بوسیله

مرا نکاوید ،مرا بکاریدمن اکنون بذری درستکار گشته ام !مرا بر الوارهای نور ببندیداز انگشتانم برای کودکان مداد رنگی بسازیدگوش هایم را بگذارید تا در میان گلبرگهای صدا پاسداری کند ،چشمانم را گل میخ کنید وبر هر دیواری که در انتظار یادگاری کودکی است !بیاویزید ..در سینه ام بذر مهر بپاشید تا کودکان خسته از الفبا در مرغزارهایم بازی کنند ،مرا نکاویدواژه بودمزنجیر کلمات گشته ام ،سخنی نوشتم که دیگران با آرامش بخوانندمن اکنون بذری درستکار گشته ام ،م
من به لگو می‌گفتم "خانه‌سازی"! یعنی تموم همسن‌هام و حتی غیر همسن‌هام هم همینو می‌گفتن! و البته خواهند گفت...
می‌خوام بگم یاد بچگیام افتادم که یه خونه درب و داغون درست می‌کردم و از خراب کردنش لذت می‌بردم. الان هم فک می‌کنم بچه‌م. این وبلاگ هم حکم همون خونه‌سازی رو داره نسبتاً واسم. یه نوع خالی کردن خشمه فک کنم... شاید هم نه.
____
پس اگه فردا وبلاگ رو باز کردی و آزاد رو ندیدی، فحش رو نکش بهش، دوباره خونه رو می‌سازه، یحتمل دوباره هم خرابش می‌کنه
رصد ماه در آخرین روز فروردین ماه 98 به مناسبت نیمه شعبان
از یک ماه قبل با درخواست مجتمع آموزشی دخترانه سما مرودشت خودمان را برای این برنامه آماده کرده بودیم
تنها مشکل ما ترس از ابری شدن آسمان بود که خدارو شکر ابری نشد
ساعت 9 شب در محل مجتمع آموزشی سما حضور داشتیم و من ( احمدرضا زارعی )
به همراهی دوست عزیزم امید منوچهری و خانم مریم فارسی توضیحاتی مرتبط با
ماه و رصد ماه به دانش آموزان دوره ابتدایی این اموزشگاه دادیمسپس با طلوع ماه این دانش آموزا
درباره فیلم:
فیلم زیر نظر به کارگردانی مجید صالحی و تهیه کنندگی محمد شایسته و رامبد جوان است که به تازگی فیلم برداری این فیلم به پایان رسیده است.
مراحل فنی فیلم زیر نظر به تازگی آغاز شده تا کمدی مجید صالحی برای اکران در نوروز ۹۸ آماده شود.
بازیگران:
رضا عطاران/ امیر جعفری/ مهران احمدی/ سروش جمشیدی/ علی استادی/ امیر نوری/ سیاوش مفیدی/ علی صالحی/ سامیه لک/ مصطفی راد/ عباس جمشیدی/ آزاده صمدی
سایر عوامل: 

نویسنده: ابوالفضل کاهانی
مدیر فیلمبر
چند ماه پیش برادرم قبل از اینکه بخوابد صدایم کرد و گفت صبح زود می‌رود کوه. اگر می‌آیم راس فلان ساعت توی ماشین باشم. راس فلان ساعت توی ماشین بودم. اتفاقات خانه تا کوه جذابیتی ندارد برای همین روایت را روی دور تند می‌گذارم و یک راست می‌روم سر اصل مطلب یک جمله‌ای‌ام: «من توی کوه غش کردم.» موقعی که از برادرم عقب افتاده بودم و صدای موسیقی توی گوشم را یکی در میان می‌شنیدم سرم گیج رفت. وقتی چشم باز کردم آدم‌های غریبه‌ای بالای سرم بودند که چهره‌ها
26 خرداد سال 1385 مقام معظم رهبری در جمع فیلم سازان و کارگردانان سینما و تلویزیون خواندن این کتاب را توصیه می فرمایند، این جملات در پشت جلد چاپ پنجم به بعد خاک های نرم کوشک درج می شود.
خاک‌های نرم کوشک نوشتهٔ سعید عاکف، در حوزهٔ جنگ ایران و عراق است که زندگی‌نامه و خاطرات عبدالحسین برونسی ، فرمانده تیپ ۱۸ جواد الائمه را روایت می‌کند. این کتاب در قالب خاطراتی به نقل از خانواده و همرزمان این فرمانده شهید، گردآوری شده است. آنطور که احمد امیری خرا

زمانی که هنوز صحبتی از نقش ترکیه در بحران سوریه و حمایت این کشور از تروریست ها در رسانه ها بر سر زبانها نبود، محمودرضا ترکیه را دست خائن می دانست. دکتر احمدرضا بیضائی : داشتیم با هم یکی از عکس های خودش را می دیدیم که توی آن با سلاح، بالا سر تعدادی از جنازه های تکفیری ها ایستاده بود. درباره این عکس و درگیری اش با تکفیری‌ها توضیح می‌داد که پرسیدم: این جریان تکفیری را چه کسی حمایت می‌کند؟ گفت: توی جیبهایشان از ریال سعودی و لیر ترکیه بگیر تا دلا
در این مطلب میخواهیم شما را با عکس هایی جذاب از “بازیگران پایتخت” و همسرانشان از احمد مهرانفر تازه داماد سریال پایتخت تا محسن تنابنده و همسرش غافلگیر کنیم.
خبری به سرعت در فضای مجازی منتشر شد و حکایت از ازدواج احمد مهرانفر ارسطوی سریال پایتخت داشت. احمد مهرانفر با انتشار عکسی خبر از ازدواجش داد و بالاخره ارسطوی ازدواجی سریال پایتخت داماد شد. این خبر به سرعت در فضای مجازی انتشار یافت و عکس مونا فائض پور همسر احمد مهرانفر در فضای مج
پیام تبریک بخشدار امامزاده به مناسبت روز ملی روستا
به گزارش روابط عمومی بخشداری امامزاده؛ احمدرضا اصغری،بخشدار امامزاده، در پیامی 15مهر ماه، روز ملی روستا را به تمامی روستائیان تبریک گفت:
بسمه تعالی
روستا و روستایی یعنی صداقت و صمیمیت، زیبایی، تدیّن، سادگی، راحتی، فراغت، منظره‌های دلگشا، آزادی، صفا و آرامش.
اینجانب، پانزدهم مهرماه؛ روز ملی روستا را به مردان؛ زنان؛ کشاورزان؛ دامداران؛ باغداران؛ کارگران؛ معلمّان؛ دانش آموزان؛ پیشکسوت
گروه فیلم : اجتماعی – طنز
سال تولید : 1395
کارگردان : سامان مقدم
بازیگران : رضا عطاران ، مهناز افشار ، ویشکا آسایش ، حسام نواب صفوی ، رضا ناجی ، امیرحسین آرمان ، سیروس گرجستانی ، علی قربان زاده ، شهلا ریاحی ، کتایون امیر ابراهیمی ، محسن قاضی مرادی ، احمدرضا اسعدی ، اسدالله یکتا
خلاصه داستان : فیلم نهنگ عنبر 2 پرفروش ترین فیلم تاریخ سینمای ایران که توانست بالای 20 میلیارد فروش را تجربه کند با همه حواشی که داشت وارد شبکه خانگی میشود این فیلم بدون
دانلود فیلم ایرانی رستاخیز
Download Film Irani Rastakhiz
با تمام کیفیت ها ۴۸۰, ۷۲۰ , ۱۰۸۰ و لینک مستقیم از نایس موزیکا
پخش آنلاین + لینک پرسرعت فیلم رستاخیز
ژانر فیلم : درام، اجتماعی
زبان فیلم : عربی + زیر نویس فارسی
سال انتشار : 1398
محصول کشور : ایران
کارگردان : احمدرضا درویش
کیفیت : BLURAY / 4K / 1080p / 720p / 480p
بازیگران : آرش آصفی، پوریا پورسرخ، حسن پورشیرازی، فرهاد قائمیان ،بابک حمیدیان...
خلاصه داستان : بعد از مرگ معاویه پسر ابوسفیان، یزید بن معاویه خو
  رئیس فدراسیون فوتبال در نشست خبری امروز از انتخاب 2 ایرانی در کمیته‌های AFC خبر داد.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال امروز در نشست خبری در مورد مسائل مختلف صحبت کرد.
تاج در حاشیه این نشست از ‌ انتخاب 2 ایرانی در کمیته‌های AFC خبر دارد.

بر همین اساس دکتر بیگلری نایب رییس کمیته استیناف ای اف سی و همچنین احمدرضا براتی نایب رییس تعیین صلاحیت ای اف سی شد.

انتهای پیام

بازیکن
قبل از هرچیز طاقت دیدن ندارید نبینید ولی قلبم درد گرفت انقدر زیاد که بی اختیار اشک ریختم انقدر زیاد که دیدم نمیتونم جنایتشون رو انتشار ندم...در روزهایی که درگیر کرونا هستیم و واهمه مبتلا شدنش شاید ترسمون از این ویروس کم بشه وقتی ویروس های وحشی تری تو در سراسر دنیا می بینیم.
دریافتحجم: 1.31 مگابایت 
اتفاقاتی که داره توی هند رقم می‌خوره از جنایات داعش هم وحشتناک‌تره!این رسما نمایش پایان انسانیته!نه فقط از این لحاظ که با چراغ سبز آمریکا، دولت هن
سلام آقا ، حالتون خوبه؟ چخبر؟اون دنیا چطوره؟اصلن یه سوال!اون دنیایی هم وجود داره؟
راستی آقا چی شد رفتی؟آقا شرمنده دوشنبه نیومدیم کلاستون!بچه ها خیلی واسه رامسر عجله داشتن :(
آقا شماهم دلت واسه ما تنگ میشه؟یا نه؟
راستی آقا تو عکس پروفایلتون از خدا خواسته بودید که چطور زیستن رو بهتون یاد بده،چطور مردن رو خودتون یاد میگیرید!درست میگم؟آقا مگه از خدا یادگرفتید که چطور زندگی کنید تا بخواید ببینید مرگ چطوریه؟
راستی آقا یکی از عکسای پروفایلتونم ا
سلام آقا ، حالتون خوبه؟ چخبر؟اون دنیا چطوره؟اصلن یه سوال!اون دنیایی هم وجود داره؟
راستی آقا چی شد رفتی؟آقا شرمنده دوشنبه نیومدیم کلاستون!بچه ها خیلی واسه رامسر عجله داشتن :(
آقا شماهم دلت واسه ما تنگ میشه؟یا نه؟
راستی آقا تو عکس پروفایلتون از خدا خواسته بودید که چطور زیستن رو بهتون یاد بده،چطور مردن رو خودتون یاد میگیرید!درست میگم؟آقا مگه از خدا یادگرفتید که چطور زندگی کنید تا بخواید ببینید مرگ چطوریه؟
راستی آقا یکی از عکسای پروفایلتونم ا
صبح پنج شنبه 5 دی ماه 1398 خورشید جور دیگر طلوع کرد
در این روز خورشید و ماه همزمان باهم و درکنار هم طلوع کردند به طوری که ماه بیش از نیمی از چهره خورشید را پوشانده بود
البته در کشور های جنوبی ایران و چند کشور جنوب شرقی آسیا ماه جلوی قرص خورشید قرار میگرفت و خورشیدگرفتگی حلقوی تشکیل میداد
با این حال ما در مرودشت شاهد طلوع یک خورشیدگرفتگی جذاب بودیم
طبق برنامه اعلام شده در ساعت 6:30 صبح روز پنج شنبه 5 دی ماه در محل تپه شهدای شهر مرودشت حضور یافتیم و ق
صبح پنج شنبه 5 دی ماه 1398 خورشید جور دیگر طلوع کرد
در این روز خورشید و ماه همزمان باهم و درکنار هم طلوع کردند به طوری که ماه بیش از نیمی از چهره خورشید را پوشانده بود
البته در کشور های جنوبی ایران و چند کشور جنوب شرقی آسیا ماه جلوی قرص خورشید قرار میگرفت و خورشیدگرفتگی حلقوی تشکیل میداد
با این حال ما در مرودشت شاهد طلوع یک خورشیدگرفتگی جذاب بودیم
طبق برنامه اعلام شده در ساعت 6:30 صبح روز پنج شنبه 5 دی ماه در محل تپه شهدای شهر مرودشت حضور یافتیم و ق
چه کسی می‌ءداند جنگ چیست؟ چه کسی می‌داند فرود یک خمپاره قلب چند نفر را
می‌درد؟ چه کسی می‌داند جنگ یعنی سوختن، یعنی آتش، یعنی گریز به هر جا، به
هر جا که اینجا نباشد، یعنی اضطراب که کودکم کجاست؟ جوانم چه می‌کند؟ دخترم
چه شد؟

پدر احمرضا درجه‌دار ارتش و مادر او خانه دار بود. در ۶ سالگی وا
تو گروه کتاب‌خوانی با رفقای بلاگر سر این بحث می‌کردیم که چطوری میشه یه کتاب فوق‌العاده رو کشید بالا و معروفش کرد تا به حقش برسه! حقی که داره توسط کتاب‌های سطح‌پایین و آبکی مثلاً روان‌شناسی و بازاریابی و موفقیت و رمان‌های درِپیت ضایع میشه! قرار بر این شد که بهترین کار معرفی شاهکارهاییه که مطالعه می‌کنیم و در سکوت و تنهایی، ازشون لذت می‌بریم که این بدترین ظلم در حق یک کتابِ فوق‌العاده‌س! 
حدود چهار ماه پیش بود که شهر دزدها رو خواندم و ت
امروز هوا از صبح بارونیه و عالیه ولی از عصر بارون یه ریز داره میباره و به قول ما دزفولیا شلقلقیه هوا انقدر خوبه که آدم فقط دلش میخواد بره زیر بارون پیاده‌روی
میخوام از حالا به بعد هر کتابیو که خوندم یه توضیحاتی راجبش بنویسم بعد از کامل خوندنش با موضوعِ حالِ خوشِ خواندن 
این روزا همزمان دو تا کتاب رو دارم میخونم یکیشون نخل و نارنج و از دیروز هم که رهبر عزیز رو شروع کردم که راجب کره شمالیه و جالبه؛ دیشب استوری زدم واتس‌اپ که فاطمه گفت میخوای ب

3- پیشنهاد موضوع پایان نامه دانشجو یان زیر بررسی و اتخاذ تصمیم شد.

*

دانشجو

رشته

راهنما

مشاور

نظر گروه

1

احمدرضا حبیبی

حقوق جزا و جرم شناسی

دکتر حسن پوربافرانی

----------

تصویب شد

2

عباس نکویی

حقوق جزا و جرم شناسی

دکتر سید مهدی نقوی

دکتر راضیه قاسمی

با اصلاح موضوع به "نقش ربات های دوستیابی در انحرافات جنسی و راه کارهای مقابله با آن" تصویب شد.

3

روح ا...توسلی

حقوق جزا و جرم شناسی

دکتر راضیه قاسمی

دکتر محمد رضا شادمانفر

تصویب ش

3- پیشنهاد موضوع پایان نامه دانشجو یان زیر بررسی و اتخاذ تصمیم شد.

*

دانشجو

رشته

راهنما

مشاور

نظر گروه

1

احمدرضا حبیبی

حقوق جزا و جرم شناسی

دکتر حسن پوربافرانی

----------

تصویب شد

2

عباس نکویی

حقوق جزا و جرم شناسی

دکتر سید مهدی نقوی

دکتر راضیه قاسمی

با اصلاح موضوع به "نقش ربات های دوستیابی در انحرافات جنسی و راه کارهای مقابله با آن" تصویب شد.

3

روح ا...توسلی

حقوق جزا و جرم شناسی

دکتر راضیه قاسمی

دکتر محمد رضا شادمانفر

تصویب شد

4

محم
این روزا جز گذر زمان همه‌چی یه روال عادی و آروم داره برام
گهگاهی کتاب میخونم؛ فکر میکنم؛ با دوستام حرف میزنم؛ آهنگ گوش میدم؛ پیاده‌روی؛ تفریح و بیرون رفتن و گاهی چک کردن بورسو کارای روزمره؛ دیدن فائزه؛ چند روزی هست دارم به کارای عقب افتادم میرسم یکمی زیادن ولی میخوام حداقل تا آخر دی ماه تموم بشن ولی سعی میکنم زودتر بهشون برسم؛ از فردا میخوام تکلیفمو با انباشتگی اتاقم روشن کنم چون یکمی زیادی کلافم کرده و بنظرم برای شروع کارای جدید نیازه به
اولین فیلم بلند سینمایی حمید بهرامیان با عنوان ملاقات با جادوگر مقابل دوربین رفت و با پیوستن دو بازیگر جدید لیست بازیگران این فیلم تکمیل شد.
علیرضا خمسه و نسیم ادبی دو بازیگر جدید ملاقات با جادوگر هستند که به زودی در این فیلم و در کنار بازیگران سرشناس مقابل دوربین خواهند رفت.
لیست بازیگران فیلم ملاقات با جادوگر تکمیل شد
حمید بهرامیان بازیگر سریال از یاد رفته اولین فیلم سینمایی اش را به تهیه کنندگی حمید اعتباریان مقابل دوربین برد و با پیوس
با سلام و احترام :
اسامى دانش آموزان ممتاز نوبت دوم
 آقایان : 
ماهان آقاجرى 
امیرمسعود اکبرى
پارسا برهمن 
پرهام پناهیده
محمدرضا پیروز
ماهان حسینى
محمدآرین خرمى
محمدمتین رضایى
احمدرضا لواسانى
مهرشاد شادى مهر
امیرمهدى طباطبایى پور
محمدیزدان عبادى 
کیان فروتنى
دانیال میرزاپور
مهدى نظرى
اشکان نعمتى پور
شهاب نورانى
مبین واحدیاریجان
رادمان وثوقى
پارسا هاشمیان
ارشیا همت 
تبریک ویژه به دانش آموزان سخت کوشم و اولیاى گرامیشان و آرزوى موفقیت
امروز می‌خوام از همه کسانی که بهم نه فقط درس، که #تخصص یادم دادن، بنویسم.از «محمود فرجامی» که اواسط دهه هشتاد (دوران وبلاگ‌نویسی)، به واسطه سایت آی‌طنز، نکات مهمی درباره طنزنویسی بهم گفت که هنوز آویزه‌ی گوشم‌ه.از همه‌ی بچه‌های «همشهری جوان»ِ اواخر دهه هشتاد که روزنامه‌نگاری رو بهم یاد دادن... «ایمان جلیلی» و «احسان ناظم بکایی» و «محمد جباری» که کلاس‌های روزنامه‌‌نگاری خلاق رو باهاشون گذروندم. «سیدجواد رسولی» سردبیر مجله و «محسن ام
امروز می‌خوام از همه کسانی که بهم نه فقط درس، که #تخصص یادم دادن، بنویسم.از «محمود فرجامی» که اواسط دهه هشتاد (دوران وبلاگ‌نویسی)، به واسطه سایت آی‌طنز، نکات مهمی درباره طنزنویسی بهم گفت که هنوز آویزه‌ی گوشم‌ه.از همه‌ی بچه‌های «همشهری جوان»ِ اواخر دهه هشتاد که روزنامه‌نگاری رو بهم یاد دادن... «ایمان جلیلی» و «احسان ناظم بکایی» و «محمد جباری» که کلاس‌های روزنامه‌‌نگاری خلاق رو باهاشون گذروندم. «سیدجواد رسولی» سردبیر مجله و «محسن ام
به گزارش خبرنگار مدال، عصر امروز از لیست مازاد دو نفره پرسپولیس رونمایی شد تا با تصمیم گابریل کالدرون، شایان مصلح و سروش رفیعی در مسیر خروج از این تیم قرار گرفته باشند. این در حالی است که پیشتر حمیدرضا طاهرخانی در سکوت خبری از این تیم کنار گذاشته شده بود و احتمالا به زودی شاهد خط خوردن چند بازیکن جوان دیگر از جمع پرسپولیسی‌ها خواهیم بود.پرسپولیسی‌ها در پست‌هایی چون دروازه‌بان، دفاع میانی و کناری، هافبک تدافعی و وینگر به تعداد کافی بازیک
با سلام و احترام :
اسامى دانش آموزان ممتاز نوبت دوم
 آقایان : 
ماهان آقاجرى 
امیرمسعود اکبرى
پارسا برهمن 
پهام پناهیده
محمدرضا پیروز
ماهان حسینى
محمدآرین خرمى
محمدمتین رضایى
احمدرضا لواسانى
مهرشاد شادى مهر
امیرمهدى طباطبایى پور
محمدیزدان عبادى 
کیان فروتنى
دانیال میرزاپور
مهدى نظرى
اشکان نعمتى پور
شهاب نورانى
مبین واحدیاریجان
رادمان وثوقى
پارسا هاشمیان
ارشیا همت 
تبریک ویژه به دانش آموزان سخت کوشم و اولیاى گرامیشان و آرزوى موفقیت و
سلام آقای آزاد!

خوب هستی؟ اصل حالت چطور است؟ اوضاع بر وفق مراد است؟ احمدرضا چکار می‌کند؟ با هوای اصفهان ساخته‌ای یا هنوز در سرماهای زمستانش پوستت زمخت می‌شود و زخم می‌شود؟ از این برایم بگو که عاشقی یا فارغ؟ چه؟ نمی‌شناسی مرا؟ انتظار داشتی بشناسی؟ لابد فکر کردی که من از آن دخترهای شر و شور هستم که در خیالت صد بار عاشقت شده‌ام و الان هم در به در به دنبال ریش و سبیل تازه سبزشده‌ات هستم. چقدر که تو خوش‌خیالی پسر!

من کیستم؟

بگذار قبل از آن‌ک
اسناد تجاری و انواع آن
در تعریف اسناد تجاری ، مطابق ماده ١٢٨٤ق.م سند عبارت است از نوشته ای که در مقام دعوی یا دفاع قابل استناد است و در عالم حقوق سند دو نوع است
١)سند رسمی
٢)سند عادی.
سند رسمی در دفاتر رسمی و نزد مامور رسمی و طبق مقررات تنظیم میگردد. مانند سند ازدواج   اما سند عادی به وسیله افراد تنظیم می شود و مامور رسمی در تنظیم آن دخالتی ندارد. مانند قولنامه هایی که در دفاتر املاک تنظیم می گردد. اصل بر عادی بودن اسناد است و در تقسیم بندی کلی
سلام برقرة العین من!خوبی؟خواهروبرادرت هم خوبن.بابای عزیزت هم خوبه.گل من!امشب میخوام سریع برم سرخاطره های امربه معروف:
چند روز پیش یه خانم که سر کوچمون مغازه داره نظرمو جلب کرد 
خیلی دوست داشتم مهربانانه و خواهرانه بهش تذکر بدم 
به این فکر افتادم که خوبه یک نامه بنویسم

همین کارو کردم و البته خیلی خوشحال شد و بعد از فهمیدن مضمون نامه از من سوالاتی کرد 
مثل اینکه پس چرا در جوامع غربی که خانمها حجاب ندارند این اتفاقات پیش نمی آید یا اینکه چرا
احمدرضا فروزنده جونقانی وکیل پایه یک دادگستری
پس از گزراندن دوره کارشناسی در رشته حقوق قضایی در دانشگاه شهرکرد موفق به  اخذ مدرک کارشناسی ارشد در رشته حقوق بین الملل از دانشگاه puna university از کشور هند در پایه first class گردید و پس از اخذ پذیرش و گذران یک ترم از دوره دکتری در رشته حقوق تجارت بین الملل در دانشگاه مالزی به منظور خدمت به هم میهنان عزیز در زمینه وکالت در امور حقوقی و شرکتها و ورشکستگی به میهن عزیز بازگشت.
           با توجه به علاقه وافر
رصد ماه در آخرین روز فروردین ماه 98 به مناسبت نیمه شعبان
از یک ماه قبل با درخواست مجتمع آموزشی دخترانه سما مرودشت خودمان را برای این برنامه آماده کرده بودیم
تنها مشکل ما ترس از ابری شدن آسمان بود که خدارو شکر ابری نشد
ساعت 9 شب در محل مجتمع آموزشی سما حضور داشتیم و من ( احمدرضا زارعی ) به همراهی دوست عزیزم امید منوچهری و خانم مریم فارسی توضیحاتی مرتبط با ماه و رصد ماه به دانش آموزان دوره ابتدایی این اموزشگاه دادیمسپس با طلوع ماه این دانش آموزان
احمدرضا فروزنده جونقانی وکیل پایه یک دادگستری
پس از گزراندن دوره کارشناسی در رشته حقوق قضایی در دانشگاه شهرکرد موفق به  اخذ مدرک کارشناسی ارشد در رشته حقوق بین الملل از دانشگاه puna university از کشور هند در پایه first class گردید و پس از اخذ پذیرش و گذران یک ترم از دوره دکتری در رشته حقوق تجارت بین الملل در دانشگاه مالزی به منظور خدمت به هم میهنان عزیز در زمینه وکالت در امور حقوقی و شرکتها و ورشکستگی به میهن عزیز بازگشت.
           با توجه به علاقه وافر
نمیتوانم پستم را شروع کنم برای همین ا وسطش میخواهم حرف بزنم.
وسطش این است که دلم میخواهد در چالش جاپپین شرکت کنم. سوپر ام چالش جاپین گذاشته است. گذاشته اند یا گذاشته است؟ نمیدانم. همیشه این کسکلک بازیهای همه ی زبانها برایم سخت و تخمی بوده است. تخم سّخت بر وزن تخم سّگ بوده است. مثلن اینکه مردم خودش مفرد است ولی شونصت هزار تخم مّرگ مردم را تشکیل میدهند و من نمیدانم اگر مردم کاری بکنند یا بکند فعلش مفرد است یا جمع است. حالا کُسر خوار زبان فارسی؛ حر
بسم الله الرحمن الرحیم 
قربة الی الله هربار که میام گلزار شهدای چیذر و میریم بالا سرِ محمدحسین یادِ خاطره خاکسپاریش میافتم و حضور محمودرضا رو با اون هیبت و حالت ایستاده کنار دیوار حس میکنم. امشب هم که رفتم پیشِ محمد حسین وقتی چشمم به تاریخِ شهادتش افتاد، دوباره اون خاطره نقل شده یِ برادر محمودرضا تو مخم رژه رفت. احمدرضا میگفت: "آبانماه ۹۲ بود. برای شرکت در مراسم تدفین پیکر مطهر شهید مدافع حرم، محمد حسین مرادی، با محمودرضا به گلزار شهدای چیذ
سلام برقرة العین من!خوبی؟خواهروبرادرت هم خوبن.بابای عزیزت هم خوبه.گل من!ابریم سرخاطره های امربه معروف:
چند روز پیش یه خانم که سر کوچمون مغازه داره نظرمو جلب کرد 
خیلی دوست داشتم مهربانانه و خواهرانه بهش تذکر بدم 
به این فکر افتادم که خوبه یک نامه بنویسم

همین کارو کردم و البته خیلی خوشحال شد و بعد از فهمیدن مضمون نامه از من سوالاتی کرد 
مثل اینکه پس چرا در جوامع غربی که خانمها حجاب ندارند این اتفاقات پیش نمی آید یا اینکه چرا به این فکر افتا
دانلود کتاب و کتاب صوتی رایگان ایرانفات -امیر حسین جعفری پور
غا

داستان و رمان ایرانی

کتاب بوف کور
رایگان
صادق هدایت

کتاب مجموعه داستان های صادق هدایت
رایگان
صادق هدایت

کتاب رمان میدگارد: دره طلسم شده
رایگان
احمدرضا صالحی

کتاب مسافر کوچه‌های عاشقی
رایگان
عاطفه منجزی

کتاب رمان ثمره انتظار
رایگان
فرناز سیادت
دانلود رایگان فیلم آستیگمات از آپلودبوی
نام فیلم : آستیگمات
ژانر (موضوع) : اجتماعی
زبان : فارسی
سال انتشار : 1396
کارگردان : مجیدرضا مصطفوی
بازیگران : محسن کیایی، مهتاب نصیرپور، هادی حجازی فر، حسین پاکدل، سیامک صفری، باران کوثری، نیکی کریمی، بهنوش بختیاری، حسام محمودی
خلاصه داستان : فیلم آستیگمات ، مردی بعد از جدایی چند ساله از خانواده برگشته و می خواهد خانه اش را از زن و پسر و عروس و نوه اش پس بگیرد. پسرش که در زیرزمین خان
نیما یوشیج ، مبدع و پایه گزار شعر نیمایی است. نمی گویم شعر نو، چون شعر کهنه و نو ندارد! شعر لباس نیست که زمانی نو باشد و چند وقتی که از پوشیدنش بگذرد کهنه شود. شعر خوب و بد دارد؛ این را هم نمی شود گفت. شعر طیف بسیار گشترده ایی را در برش می گیرد که هر کسی که دست به سرودن بزند جایی از این طیف می ایستد. اینکه در کدام نقطه ی این طیق وسیع باشد این شاعر، دست او و درک و زبان و ذهن اوست؛ و البته دست زمانه ای که در آن زیست می کند. 
نیما یوشیج به حق از آنهاست که
دانلود رایگان فیلم سوفی و دیوانه
انلود فیلم سینمایی سوفی و دیوانه با کیفیت عالی 1080p Full HD
فیلم ایرانی سوفی و دیوانه ۱۳۹۵ به کارگردانی مهدی کرم پور

دانلود فیلم سوفی و دیوانه
کارگردان: مهدی کرم پور | ژانر: اجتماعی، خانوادگی | سال تولید: 1395 | تاریخ انتشار: 1398مدت زمان: 98 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: بزرگسال | کیفیت ویدیو: WEB-DLفرمت: MP4 | حجم: متفاوت با هر کیفیت | تهیه کننده: مهدی کرم پورخلاصه داستان:امیر (با بازی امیر جعفری) در حال خودکشی در مترو است که سو
در سری مطالب آموزش جاوا قصد داریم شما کاربران زومیت را با این زبان برنامه‌نویسی آشنا کنیم. قبل از شروع ابتدا کمی در مورد این دوره آموزشی صحبت می‌کنیم، تا شما متوجه شوید که در این دوره قرار است که چه چیزهایی یاد بگیرید. لطفا در ادامه همراه زومیت باشید تا با این دوره آموزشی آشنا شوید.
ما در این دوره آموزشی، زبان برنامه نویسی جاوا را از ابتدا و از صفر آموزش می‌دهیم. یعنی این دوره آموزشی هیچ پیش نیازی ندارد. تمرکز ما در این دوره روی نسخه استاند
+لیست
پیشنهادی دکتر محمدعلی انصاری (مفسر قرآن) برای افزایش اطلاعات دینی:
عقاید:
- منشور
عقاید امامیه، سبحانی
-راهنمای
حقیقت، سبحانی
-مبانی
اصول اعتقادات در اسلام، پیشوایی
تاریخ
اسلام: 
-فروغ
ابدیت، سبحانی
-سیره
رسول خدا، جعفریان
-فروغ
ولایت، سبحانی
-سیره
پیشوایان، پیشوایی
اخلاق:
-گلبانگ
رهایی، انصاری
-منشور
تربیت، انصاری
سلوک
جمیل، انصاری 

+لیست
پیشنهادی برای تازه‌ مادرها و البته مادرها:

-سرچشمه
تربیت، محمدعلی قاسمی، انتشارات نورالزهر
همه می‌دانیم که متاسفانه این روزها وبلاگ‌نویسی از رونق قدیم افتاده و به‌نظر می‌رسد تنها راه زنده نگه‌داشتنش به‌روز شدن خدمات سرویس‌دهنده‌هاست. بدیهی است که بیان هم برای ادامهٔ حیاتش، باید در این مسیر قدم بگذارد و اگر به چیزی که هست بسنده کند دیر یا زود شاهد خاموش شدنش خواهیم بود. 
این روزها دکتر صفایی‌نژاد آغازگر پویشی شده‌اند به‌نام «پویش درخواست از بیان برای توسعهٔ خدمات بلاگ» تا کاربران مهم‌ترین نیازها یا درخواست‌هایشان را بی
همه می‌دانیم که متاسفانه این روزها وبلاگ‌نویسی از رونق قدیم افتاده و به‌نظر می‌رسد تنها راه زنده نگه‌داشتنش به‌روز شدن خدمات سرویس‌دهنده‌هاست. بدیهی است که بیان هم برای ادامهٔ حیاتش، باید در این مسیر قدم بگذارد و اگر به چیزی که هست بسنده کند دیر یا زود شاهد خاموش شدنش خواهیم بود. 
این روزها دکتر صفایی‌نژاد آغازگر پویشی شده‌اند به‌نام «پویش درخواست از بیان برای توسعهٔ خدمات وبلاگ» تا کاربران مهم‌ترین نیازها یا درخواست‌هایشان را ب
این روزها دکتر صفایی‌نژاد آغازگر پویشی شده‌اند به‌نام «پویش درخواست از بیان برای توسعهٔ خدمات بلاگ» تا کاربران مهم‌ترین نیازها یا درخواست‌هایشان را بی
همیشه ارزوم بود درسم تموم شه تا بتونم اینو بنویسم. ایول پسر! حالا وقتشه!
تمام ابتداییم بچه ساکت و نسازی بودم. همچنان با همون روح مهربون. از سه سال اول ابتداییم تنها چیزی که یادمه یه ترس تو دسشوییه، اینکه بچه های سال بالایی به سختی نماز جماعت رو میپیچیدن، یه شاگرد به اسم مینا که همه دوسش داشتیم، بار دوم که به معلم کلاس سومم گفتم جامو عوض کنه و گفت من تازه جاتو عوض کردم وقتی کسی با دونفر نمیسازه یعنی مشکل خودشه. اینجوری بود که من فهمیدم همیشه مشک
طنزپردازی مهران مدیری و رضا عطارانطناز دیگری که بایستی از وی یاد کرد که مهران مدیری است . [44] مدیری چه درمقام فیلمساز و چه در منزلت هنرپیشه , سیمای ویژه‌ای در دنیای کمدی اهل ایران داراست . مدیری اگر چه چهره ای بدون شوخی و کم آب دارااست البته شیرینی خاصی در چشمانش دارااست توان وی در خنداندن مخاطب با به کار گیری از پباده سازی موقعیت‌ها و تکه کلام‌های رندانه و چه بسا خبیثانه‌ای است که در عین آسانی و مظلوم نمایی ادا می‌نماید
اولین نشست کتابخوان(کتابخانه ای) در سال جدید در کتابخانه دانش
برگزار شد که در این نشست تعدادی از اعضاء کودک به ارائه کتاب هایی از قبیل زیر
پرداختند:

کتاب مشق شبم را ننوشتم چون نوشته:دیوید کالی/ ارائه توسط:محمدحسین پناهی/ ناشر:افق

کتاب گوش کریس آب آورده نوشته:بتی پیس/ ارائه توسط:محمدامین سهیلی/ ناشر:جوانه رشد

کتاب چرا
جغدها و پرندگان دیگر پر دارندنوشته:هولی بیومونت/ ارائه توسط:ریحانه پرهازه/ ناشر:آینه قلم

کتاب خوراک زرافه با سالاد لا
آنچه می خوانید متن نامه ایست از شهید احمدرضا احدی دارنده ی رتبه ی نخست کنکور پزشکی سال ۶۴ ، که ساعتی قبل از شهادت نوشته شده است.
«بسم رب الشهدء و الصدیقین»
چه کسی می داند جنگ چیست؟ چه کسی می داند فرود یک خمپاره ، قلب چند نفر را می درد؟ چه کسی می داند جنگ یعنی سوختن ، یعنی آتش ، یعنی گریز به هرجا ، به هر جا که اینجا نباشد ، یعنی اضطراب که کودکم کجاست؟ جوانم چه می کند ؟ دخترم چه شد؟به راستی ما کجای این سوال و جواب ها قرار گرفته ایم؟کدام دختر دانشجوی
 لئونس و لنا - کارل گئورگ بوشنر
شهر ما - تورنتون وایلدر
جایی که عاشق بودیم - جنیفر نیون
منگی - ژوئل اِگلوف
عامه پسند - چارلز بوکوفسکی
برادران سیسترز - پاتریک دوویت
صید قزل‌آلا در آمریکا - ریچارد براتیگان
ستون دنیایم باش - جنیفر نیون
ما دروغگو بودیم - امیلی لاکهارت
النور و پارک - رینبو راول
رهایی از تکبر پنهان - علیرضا پناهیان
چگونه یک نماز خوب بخوانیم - علیرضا پناهیان
زمین بر پشت لاک‌پشت‌ها - جان گرین
روزنکرنتز و گیلدنسترن مرده اند - تام استاپرد
دانلود مستند هفت جهان یک سیاره Seven Worlds One Planet 2019 WEB-DL
مستند سریالی هفت جهان یک سیاره با کیفیت 1080p & 720p & 480p
قسمت 5 اضافه شد( قسمت های بعدی اضافه خواهد شد )
نام فیلم: هفت‌جهان، یک سیاره – Seven Worlds, One Planet | ژانر: مستند | تاریخ انتشار: 2019
زبان: انگلیسی | زیرنویس فارسی: ندارد | کیفیت: WEB-DL | تعداد قسمت ها: 7
حجم: متفاوت با هر کیفیت | محصول شبکه BBC | امتیاز: 9.7 از 10
خلاصه داستان:میلیون ها سال قبل نیروهای اعجاب انگیز و ناشناخته، پوسته ی زمین را از هم جدا کردند و ه
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت: 17:52
توسط:احمدرضا
دست شما درد نکنه .من تا حالا نظری کار نکرده بوده بودم. ولی این جضور شما است که به ما قدرت میده توی هر بخشی واردبشیم .چون نیروهای با تجربه ای مثل شما حضور دارند.مطلب کامل بود. لطف کنید شرایط قبولی در دروس نهایی و تک ماده رو هم توضیح بدهید.مثلا دانش آموز نمره پایانی روشده 6.25 و نمره سالانه رو شده 12.75 وآیا می تونه تک ماده بزنه یا نه اصلا قبول هستش یا نه

با سلام وخسته نباشید((پارس آباد))اگه میشه شرایط تبصره

بیوگرافی خسرو شکیباییدر شرح معاش طومار خسرو حوصله هنرپیشه این نوع آمده است که او متولد هفتم فروددین ماه ماه ۱۳۲۳ در خیابان مولوی تهران است . پدرش «احمد شکیبایی» سرگرد ارتش بود . هنگامی که خسرو صرفا ۱۴ سال داشت , پدرش بر اثر بیماری سرطان دارفانی را وداع گفت . مادرش «فریده خاتمی» اسم داشت . اسم شناسنامه ای وی «خسرو» بود البته خانواده و اقوام , اورا با اسم «محمود» صدا می کردند .خسرو مدتی در کارهایی از قبیل کانال سازی , آ
توانمندسازی کارکنان
توانمندسازی دارای معنای عام و خاص و تعبیرهای بیشماری است و این تنوع تعریفها و رویکردها، انسجام و یکپارچگی را از این مفهوم با مشکل روبه رو ساخته است، به گونه ای که در تعریفها توانمندسازی عواملی، چون : انگیزش درونی ، ادراک و تعهد ، ساختار شغل، انتقال قدرت یا اختیار و تسهیم منابع و اطلاعات به کار رفته است. توانمندسازی در حقیقت فرایند مستمر و دائمی است و در محیط پویا در سطوح متفاوت مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد.
توانمندساز
پایه خدمتی 1-2-98 دوره آموزشی شهید ادیبی مرزن آباد 
گروه تلگرام شهید ادیبی ناجا

T.me/adibi_naja
بالاخره پایان دو ماه دوره آموزشی با سختی و آسونی .. تلخی شیرینی .. دوستای عالی از تهران گلستان مازندران ...نگهبانی .. با وضعیت کامل خابیدن و...1/2/9828/3/98#ناجا#نیروی_انتظامی#سربازی#مرزن_آباد #شهید_ادیبی #مرکز آموزش شهید ادیبی ناجا#پادگان_ادیبی#پادگان_مرزن_آبادخرداد ماه نودوهشت
فرزاد نجفی - دانیال شجاعی - مرتضی فراهانی - محمد قدرتی - امیرحسین عباس زاده -  علی باقر
ه‌شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۴ GMT 13:54

دوشنبه / ۲۵ خرداد ۱۳۹۴ / ۰۹:۱۹

دسته‌بندی: فرهنگ حماسه

کد خبر: 94032514075

خبرنگار : 71451

10 سردار شهید «لشکر10 سیدالشهدا(ع)» در یک قاب
تاریخ رزم لشکر 10 سیدالشهدا(ع) لبریز از حماسه و جانفشانی رزمندگان و فرماندهانی است که تصویر 14 تن از آن‌ها در این عکس به چشم می‌خورد.
به گزارش سرویس «فرهنگ‌حماسه» ایسنا،تصویری که مشاهده می‌کنید مربوط به فرماندهان لشکر 10 سیدالشهدا(ع) است که با حاج علی فضلی (جانشین فعلی سازمان بس

روزنامه شرق:
نویسنده: احمدرضا فتحی - جمعه 18 اسفند 1391
صادق سپاس بسری در سال 1310 در روستای مندیل بسر[1] در نزدیکی مراغه چشم به جهان گشود و پس از طی دوران کودکی به همراه خانواده عازم تبریز شد و تحصیلات ابتدایی و متوسطه خود را در آنجا سپری کردد. در سال 1315 در اوج جنگ جهانی دوم با شیوع بیماری وبا در نقاطی از کشور از جمله تبریز پدر ایشان جان به جان آفرین تسلیم کرد و از آن پس تامین مایحتاج خانواده به دوش دکتر سپاس بسری و برادر بزرگوارشان افتاد و ایشان در
دانلود فیلم دشمن زن Woman’s Enemy با کیفیت عالی 1080p Full HD
فیلم دشمن زن به کارگردانی کریم امینی با لینک مستقیم
دانلود فیلم دشمن زن

کارگردان: کریم امینی | ژانر: اجتماعی، کمدی | سال تولید: 1396 | تاریخ انتشار: سال 1397
مدت زمان: 90 دقیقه | نوع فیلم: سینمایی | مخاطب: خانواده | کیفیت: WEB-DL
فرمت: MP4 | تهیه کنندگان: محمدحسین فرح بخش و عبدالله علیخانی
خلاصه داستان: چرا هرچی دشمن زنه بعد از یه مدت تو زرد از آب درمیاد و میشه مدافع سرسخت حقوق زنان؟!
بازیگران: سام درخشانی، ب
از زمانی که کودک توانایی توجه کردن به حرف های شما را پیدا می کند، زمان قصه گویی شروع می شود. بنابراین از همان نوزادی هم می توان قصه گفتن را شروع کرد.
قصه صوتی 
 از چه زمانی می توانیم برای کودکمان قصه بگوییم؟ شاید با خودتان بگویید که از چه زمانی می توانید برای کودکتان قصه بگویید. از زمانی که کودک توانایی توجه کردن به حرف های شما را پیدا می کند، زمان قصه گویی شروع می شود. بنابراین از همان نوزادی هم می توان قصه گفتن را شروع کرد، صد البته نباید توق
 قصه ها، بهترین راه برای گفت وگو با کودکان در مورد سوء رفتارهای شان است

خیلی از والدین می پرسند، قصه گویی چه
تاثیری در زندگی کودک دارد؟ قصه زندگی را از نوع آغاز می کند. خیالپردازی
را غیر مستقیم یاد می دهد. در ذهن کودک سوال ایجاد می کند و به کودک یاد می
دهد حوادث را بهم بچسباند. باعث می شود خدا را پیدا کند و واقعیت ها را
کشف کند. کدو قل قله زن، علی مردان خان، خروس زری و... همه از بخشی
از خاطرات مشترک کودکی ما در دوران بزرگسالی هستند. خاطراتی
روزنامه هفت صبح – احمدرضا نجفی: شگفت‌انگیز است! نه نیازی به دور زدن قاره آفریقا داریم، نه لازم است سراغ مافیای پولشویی برویم؛ صرفا با چند کلیک ساده می‌توانیم تحریم‌های آمریکا را دور بزنیم. همان تحریم‌هایی که اجازه خرید از فروشگاه‌های بزرگی مثل آمازون،‌ای بی، علی بابا، سوق و … را به ما ایرانی‌ها نمی‌دهد. اخیراً یک کسب‌وکار اینترنتی راه افتاده و چند سایت واسطه، مسئولیت خرید کالا از فروشگاه‌های خارجی را بر عهده گرفته‌اند.
روال کار به
٢٠١٠ م: آندره آرزومانیان (موسیقی‌دان) / منصور امیرآصفی (بازیکن فوتبال) / نشان توپوزیان (خلیفۀ کل ارامنۀ آذربایجان) / شهلا جاهد متهم به قتل لاله سحرخیزان) / بهمن جلالی (عکاس) / کامبوزیا جمالی (بازیکن فوتبال) / حمیده خیرآبادی (نادره) (بازیگر) / مهین شهابی (بازیگر) / مسعود علی‌محمدی (فیزیک‌دان) / سیف‌الله کامبخش‌فرد (باستان‌‌شناس و رئیس موزۀ ایران باستان) / علی گلزاده غفوری عضو روحانی مجلس خبرگان قانون اساسی) / کارو لوکاس (دانشمند) / مرضیه (اشرف‌السا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها